MEKAFEN 7-18 YAŞ EĞİTİM ARAÇ ve EKİPMANLARI

MEKAMASA ÜRÜNLER GRUBU

MEKAMASA Çarklar, Makaralar, Palangalar ve Hareketli mekanik mekanizmaların, merkezleme problemi özel mıknatıslarla çözülmüş, sayısız mekanik kombinasyona olanak tanıyan açık bir geliştirme platformudur. Mekamasa parça ve setleri münferiden temin edilebilir ve yaş gruplarına göre değişik modelleri vardır.

TEMEL ELEKTRONİK EĞİTİM KİTİ

Elektronik ve Robotik eğitimine ilişkin en temel bileşenleri Mekafen Elektronik Eğitim Kiti Setinde bir araya getirdik. Her türlü deneyin kurulmasına yarayan malzemelere ek olarak, ayarlı bir güç kaynağı, bilgisayar kontrolcüsü, bağlantı kabloları, devreler ve çok daha fazlası. Temel Elektronik setini eğitim kılavuzu ve kitaplarıyla temin ediyor eğitimi için sürekli destek vererek her gün yeni projeler ekliyoruz. 

MATEMATİK ve FİZİK EĞİTİM ARAÇLARI

Matematik ve fizik konularını kavramsal olarak anlatmak ve bunlar için tasarlanmış eğitim araçlarının kullanımı eğitmen ve öğrencilere önemli kolaylıklar sağlıyor. Bu amaçla geliştirdiğimiz konu anlatım metodolojilerine destek için Mekafen eğitim araçları özgün ve faydalı. Anlatım setleriyle birlikte temin ettiğimiz eğitim araçlarını eğitmenler ve öğrenciler için tasarlayarak üretiyoruz.