ATÖLYE ÇELİK ve AHŞAP İMALAT TEZGAHLARI

İmalat tezgahları 50mm – 2,5mm Çelik Profilden üretilmiştir. Fırın Boya ile kaplanmıştır. Tezgahı altı – arka ve yanları çelik fırın boyalı saçla desteklidir. Doğal Cilalı ahşap su kontraplağı ile rafları kaplanmıştır. 2 adet geniş çekmece ve gene çelik destekli kayar rafıyla, her türlü ağır ve hafif malzemenin atölyede depolanması için idealdir. Alt tarafında 220 cm ve daha uzun profil depolanması için masa yanlarında 20’şer cm lik çelik altı boşluk vardır. Üzerinde her türlü ağır ve hafif imalat yapılabilir. 

 

MODEL: MEKAT LUX 2200 : 

EBAT: 220  x 75 x 72 cm

240 x 90 cm Alet punch askılık.

Yukarıdan armatür ışıklandırmalı

8 adet topraklı korumalıelektrik çıkışı (Max: 16 A)

Ayarlanabilir 6 ayak 

Tavsiye edilen satış fiyatı: 9,500 TL +KDV

İmalat tezgahlarında mobil torna, sütunlu matkap, biley taşı vb. her türlü tezgah alet bağlanabilir. Tezgah olarak Doğal ahşap, Su Kontraplağı  ve kaplama lamine modelleri vardır. Her türlü renk kombinasyonun da üretilebilmektedir. 

MODEL: MEKAT STD  2200 : 

EBAT: 220  x 75 x 72 cm

Sağda ve solda (4+4) 8 adet topraklı korumalı elektrik çıkışı (Max: 16 A)

Ayarlanabilir 6 ayak 

Tavsiye edilen satış fiyatı: 7,900 TL +KDV

Atölyelerin orta alan imalat ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla tasarlanmıştır. Çelik profil şasi, ve ahşap kaplama elemanlarıyla, orta alanda kusursuz bir imalat ve depolama birimidir. 8 adet çekmecesi, profil ve her türlü ağırlıkta imalat ekip ve ekipmanını depolayabilecek çelik destekli raflarıyla ömürlük kullanımı kaliteyle beraber sağlar. 

MODEL: MEKAT MID  2400 : 

EBAT: 240  x 95 x 72 cm

Sağda ve solada (4+4) 8 adet topraklı korumalı elektrik çıkışı (Max: 16 A)

Ayarlanabilir 4 ayak – 50mm x 2.5mm Şasi

Tavsiye edilen satış fiyatı: 8,900 TL +KDV

STEM sınıflarını, Tasarım Sınıflarını, Elektronik ve Robotik Eğitim sınıflarını kurgularken kullanacağımız mobilyalar için hedefler belirledik.

 • Modüler,
 • Uzun Ömürlü,
 • Ergonomik,
 • Her zaman yeni,
 • Bakımı kolay,
 • Sağlam,
 • Şık,
 • Taşınması Kolay,
 • Özgün,
 • Özelleştirilebilir,
 • Ekonomik, 

Bu hedeflerin hepsini bir yerde toplayan bir ürünü bulamadık. Bunun üzerine kendimiz tasarlayıp, ürettik ve beğeninize sunduk.

Eşkenar dörtgen ve üçgenlerin kombinasyonu bize istediğimiz her düzende modüler kombinasyonlar oluşturma imkanı verdi. Klasik kare ve diktötgeni ihmal etmedik. Çeliği ve endüstriyel fırın boyayı sağlamlık ve kalite için CNC tezgahlarımızda her detayını düşünerek el işçiliğini kattığımız en iyi kalite ahşapla birleştirdik. 

Ayarlanabilir çelik ayaklar ile zemine uygunluğu, Kendi tasarladığımız doğal ahşap yağları ve cila kombinasyonları ve farklı ahşaplar ile tasarım bir araya geldiğinde, özgünlüğü, doğallığı  ve özelleştirilebilirliği yakaladık.

İstenildiği kadar hor kullanılsın, 5 dk’lık bir bakımla ilk gün satın alındığı kadar yeni ve güzel görünebileceği şekilde yarattık.

Bir kaç sene değil, bir ömür kullanılsın istedik.

Elleri kolları, oturma pozisyon ve kombinasyonlarını, ayakları günlerce süren tasarım çalışmalarıyla bir araya getirdik. Keskin köşeleri ellerimizle sildik.  İstedik ki bu masalarda oturanların zihinleri gibi bedenleri de mutlu olsunlar.

Tüm sınıf tasarımları için Mekafen sınıf ekipmanları özel olarak üretilmekte ve teslim edilmektedir.

Tasarım kurumun ihtiyaç, bütçe, yer, beklenti ve beğenileri dikkate alınarak oluşturulmaktadır.

Sınıf tasarımları için firmamızla irtibata geçebilirsiniz.